3 job matcher din søgning 3 job fundet
Vil du modtage denne slags jobannoncer på mail?

Salgsprofiler til succesfuld og ambitiøs cyber security-virksomhed søges
Som vores nye kollega elsker du at gå på arbejde, du elsker effektivisering, men du elsker også at have tid til dig selv, fordybelse og din familie, hvorfor vores 4-dages-arbejdsuge passer godt ind i dit kram.

Softwareudvikler til dansk cybervirksomhed - skarp PHP-profil søges
Er du en utrolig skarp og selvkørende full stack softwareudvikler med min. to års erfaring, som synes at udvikling indenfor cyber risk er fremtiden, så skal du læse mere her!

Hardware- og elektronik specialist
Som hardware- og elektronik specialist indgår du i et team, hvor du står for at optimere og kvalitetssikre produkter som løbende forandres i takt med LPS’ høje teknologiske avancement. Du vil tage teknisk ejerskab for en rækker produkter og deres funktionalitet, sagt med andre ord, din lyst til et dybt produktkendskab skal være til stede.